Время выходить на старт!

ТРЕНІНГ ораторської майстерності та ВПЕВНЕНОЇ ПОВЕДІНКИ

 

 

 


ПРОГРАМА 6. ТРЕНІНГ ораторської майстерності та ВПЕВНЕНОЇ ПОВЕДІНКИ: вчимося виступати і спілкуватися (10-12 років)

Спілкування - це те, що ми робимо щодня. Від того, наскільки вміло ми це робимо може залежати якість наших відносин з іншими. Тема взаємодії є актульною для підлітків, адже саме в цей період спілкування з однолітками виходить на якісно новий рівень і стає однією з найважливіших ціностей для них. І хоча вміння говорити ми набуваємо ще в дитинстві, по мірі дорослішання виявляється, що комунікація - це складний багатокомпонентний процес. І залежить він не просто від вміння говорити, а ще й від розуміння власних почуттів, вміння чути співрозмовника, навичок впевненої поведінки та інших психологічних аспектів. 

Наша програма допоможе розібратися у власних і чужих почуттях, буде вчити розуміти і приймати себе і оточуючих, взаємодіяти, співпрацювати, дружити. Психологічні ігри, командний квест - інструменти, які роблять програму не тільки корисною, але також дуже живою і веселою.

Підлітки будуть вчитися виступати перед аудиторією, представляти себе, знаходити засоби власної виразності, імпровізувати. Вони спробують себе у командній роботі, будуть вчитися домовлятися, приймати спільні рішення і нести відповідальність.

Програму ведуть Дарина Аітова та Аліна Бондар.

 

План занять:

ДЕНЬ 1. Знайомство. Самі створюємо правила. Яке перше враження ми справляємо на оточуючих. Вчимося презентувати себе групі.

ДЕНЬ 2. Наші емоції і почуття. Чому важливо розуміти свої і чужі почуття? Які емоції і почуття є для нас провідними? Як ми їх висловлюємо? Емоції, які важко контролювати при спілкуванні. Вчимося їх опановувати.

ДЕНЬ 3. Спілкування вербальне і невербальне. Вчимося розуміти співрозмовника без слів. Як народжується наша впевненість в собі?  Вчимося  впевненій поведінці.

ДЕНЬ 4. Активне слухання. Навіщо важливо слухати? Тренуємося у слуханні.

ДЕНЬ 5. Що важливо знати про публічні виступи? Обираємо теми, створюємо свої історії. Готуємося та виступаємо перед аудиторією. 

ДЕНЬ 6. Квест. Працюємо в команді, презентуємо результати. 

Місце: бульвар Шевченка, 36Б, вхід через арку з вул. М.Коцюбинського, 12, метро Університет.

Час: 10:00 до 14:00

ВАРТІСТЬ: 2400 грн.

ЗНИЖКА ЗА ОПЛАТУ до 17 березня - 2160 грн.

У вартість включено обід, чайні паузи.

Спеціальні знижки для дітей-переселенців із зони АТО і Криму, а також для дітей з багатодітних сімей.

 

Отзывы участников:

Свободная, легкая атмосфера, интересные преподаватели. Я познакомилась с новыми людьми. Больше всего заполнился 5-ый день - командная работа. Очень интересно и увлекательно. Научилась договариваться с людьми и работать в команде. Кристина Корчик

Было вечело, преподаватели добрые, познакомилась с новыми друзьями и узнала девочку, которая ходит со мной на тренировку. Заинтересовали темы невербальное общение, как слушать друг друга в команде. Катя Дике

Заинтересесовала командная работа, я научилась лучше общаться с людьми, выражать свои эмоции, работать в команде. София Шкелебей

Позитивные преподаватели, мне все понравилось, очень запомнился квест. Я узнала кто такие проактивные, реактивные люди и много другого. Мария Косовцова

 

Новости школы

3 июня в 13:00 приглашаем подростков на БИЗНЕС КЛУБ в Unit.City. В гостях - Арсений Финберг, создатель Интересного Киева. Вход свободный по регистрации. Подробнее здесь.

Тренинг ДЛЯ РОДИТЕЛЕЙ стартует 10 МАЯ в 19:00 (4 занятия + индивидуальная консультация). ПОДРОБНЕЕ

Идет регистрация на ЛЕТНИЙ ГОРОДСКОЙ ЛАГЕРЬ для подростков 10-12 лет и 13-16 лет.  28 мая - 6 июля. Подробнее и регистрация ЗДЕСЬ

 

Этим летом у нас НОВЫЙ ПРОЕКТ - ЛАГЕРЬ ПРОФЕССИЙ И БИЗНЕСА В ЛИТВЕ 4-17 августа. Регистрация идет. ПОДРОБНЕЕ

И наш традиционный лагерь КАРПАТСКАЯ АКТИВАЦИЯ 14-28 июля. Регистрация идет. ПОДРОБНЕЕ

Всех, кому интересны наши летние проекты, приглашаем на ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ 13 мая. 

11:00 - для подростков 10-12 лет

12:30 - для подростков 13-16 лет

Место: Креативное пространство ПеремогаSpace, бульвар Шевченко, 62, 4 этаж (ближе к пл. Победы). ОНЛАЙН РЕГИСТРАЦИЯ

Тренинг для родителей стартует 10 МАЯ в 19:00. ПОДРОБНЕЕ


 

 

 

 

bigmir