Время выходить на старт!

Медико-біологічний тренінг

МЕДИКО-БIОЛОГIЧНИЙ ТРЕНIНГ для пiдлiткiв 14-16 рокiв

Цей тренінг проводимо спільно з викладачами Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Києво-Могилянської академії, Національного університету ім. Т. Шевченка, лікарями київських клінік, вченими-біологами.

Це унікальна можливість для школярів спробувати "на смак" науки про живе - медицину і біологію.

Студенти візьмуть участь у наукових експериментах разом із вченими, побувають на екскурсіях в медичних центрах і лабораторіях Києва - побачать "зсередини" роботу лікарів, зможуть задати питання вченим і знайти рішення для такого непростого питання: чи підходить це мені?

Заняття проводяться в невеликих групах, і кожен отримає можливість попрацювати особисто - виростити культуру клітин, виміряти концентрацію глюкози в крові свого колеги та багато іншого.

 

План занять:

1. Знайомство. Вступ: що таке життя, з чого все починається? Що таке клітини і які їхні типи існують? Різновиди рідин організму. Що таке лімфа, кров і міжклітинна рідина. Навіщо живим організмам кров, які функції вона виконує та як пов’язана з імунітетом. (Школа Start Now)

2-3. Посів мікрофлори ротової порожнини, рук і поверхні мобільного телефону. Робота з агаром у стерильному середовищі. Оцінка нормофлор та патологічних станів різних частин організму людини під мікроскопом. Дискусія щодо правильного застосування засобів особистої гігієни. Практичне заняття в мікробіологічній лабораторії Києво-Могилянської академії (к.б.н. Фуртат Ірина Михайлівна)

4. Що таке репродуктологія? Процедура екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Кароітипування. Метод FISH. (Клініка репродуктивної медицини "Вікторія", к. мед. н. Бадюк Вікторія Михайлівна)

5. Нейрофізіологія. Як наш мозок сприймає інформацію? (Київський Національний університет ім. Т. Шевченка, біологічний факультет, кафедра нейрофізіології, к.б.н. Тукаєв Сергій Вікторович)

6. Будова серця і прилеглих судин. Кровообіг та дихання. Максимальна можливість серця при фізичних навантаженнях і значення рівня глюкози в організмі. Практичне заняття: хірургія серця. (Школа Start Now)

7. Сучасна хiрургiя. Як оперують сьогодні? Тренуємо необхідні навички. Тарасюк Тетяна Василівна, к.м.н., доцент кафедри загальної хірургії №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

8. Экскурсiя до музею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

9. Лікар сімейної медицини. Поліклініка №2 Шевченківського району. Завідувач амбулаторією, лікар вищої категорії Гузь Ігор Всеволодович.

10. Заключне заняття (Школа Start Now). Механізми відтворювання та копіювання ДНК в клітині. Урок-гра

Куратори тренингу - молоді біологи Софія Волконович та Ганна Олексенко.

 

Старт нової групи 26 січня.

Заняття по п'ятницях  17:00-19:00.

Курс 2,5 місяці  (в місяці 4 заняття по 2 години). 

Вартicть курсу 3 200 грн. 


Онлайн РЕГИСТРАЦИЯ

ДРУГИЕ ПРОГРАММЫ

Новости школы

17 февраля стартует вторая группа "Ораторское искусство" 13-16 лет, занятия по СБ 12:15-14:15, идет набор.

27 февраля приглашаем на ТРЕНИНГ ДЛЯ РОДИТЕЛЕЙ. Подробнее

Открыта регистрация на ГОРОДСКОЙ ЛАГЕРЬ в ВЕСЕННИЕ КАНИКУЛЫ (26-31 марта). Список программ здесь.

Этим летом у нас НОВЫЙ ПРОЕКТ - ЛАГЕРЬ ПРОФЕССИЙ И БИЗНЕСА В ЛИТВЕ. Подробнее ЗДЕСЬ 

И наш традиционный лагерь КАРПАТСКАЯ АКТИВАЦИЯ 15-27 июля. Подробнее ЗДЕСЬ

11 февраля стартовал Юридический тренинг, занятия по ВС 16:45-18:45.

11 февраля прошла очередная встреча в БИЗНЕС-КЛУБЕ. Говорили о "сладком" бизнесе. Фотоотчет на ФБ. 

bigmir