Время выходить на старт!

Медико-біологічний тренінг

Школа Start Now спільно з кафедрами лабораторної діагностики та мікробіології «Києво-Могилянської академії», репродуктивної клінікою «Вікторія» представляє освітній проект "In vivo".

Це унікальна можливість для школярів спробувати "на смак" науки про живу - медицину і біологію.

Студенти візьмуть участь у наукових експериментах разом з вченими Національного університету «Києво-Могилянської академії», побувають на екскурсіях в медичних центрах і лабораторіях Києва - побачать "зсередини" роботу лікарів, зможуть задати питання провідним вченим та отримати на них відповіді.

Заняття будуть проводитися в невеликих групах, і кожен отримає можливість зробити щось своїми руками - побачити клітини крові, навчитися їх розрізняти, виростити цілу культуру клітин, виміряти концентрацію глюкози в крові свого товариша після або до їди і багато іншого.

План занять:

1. Вступ: що таке життя, з чого все починається. Що таке клітини і які їхні типи існують. Різновиди рідин організму. Що таке лімфа, кров і міжклітинна рідина. Навіщо живим організмам кров, які функції вона виконує та як пов’язана з імунітетом. (Школа Start Now)

2. Кров і клітини крові, як вони виглядають під мікроскопом. Вимірювання тиску до і після фізичного навантаження, чому він змінюється. Використання тонометра. Студентам буде надана можливість виростити клітини в агаризованому штучному середовищі. Значення рівня глюкози в організмі. Застосування глюкометра. (Кафедра лабораторної діагностики, Національний університет «Києво-Могилянська академія», професор, д. мед. н. Білько Надія Михайлівна, к.б.н. Білько Денис Іванович)

3. Оцінка культури клітин раку молочної залози, інкубованої на попередньому занятті. Вигляд даних клітин під мікроскопом. Студенти власноруч зроблять ці препарати, а також матимуть змогу взяти мазок своєї крові, пофарбувати та проаналізувати його під мікроскопом. (Кафедра лабораторної діагностики, Національний університет «Києво-Могилянська академія», професор, д. мед. н. Білько Надія Михайлівна, к.б.н. Білько Денис Іванович)

4. Будова серця і прилеглих судин. Кровообіг та дихання. Максимальна можливість серця при фізичних навантаженнях і значення рівня глюкози в організмі. Практичне заняття: хірургія серця. (Школа Start Now)

5. Посів мікрофлори ротової порожнини, рук і поверхні мобільного телефону. Робота з агаром у стерильному середовищі. Оцінка нормофлор та патологічних станів різних частин організму людини під мікроскопом. Дискусія щодо правильного застосування засобів особистої гігієни. Практичне заняття в мікробіологічній лабораторії Києво-Могилянської академії (к.б.н. Фуртат Ірина Михайлівна)

6. Молекулярна біологія. Будова ДНК. Гра «Побудуй ДНК». Процеси відтворення ДНК (реплікація, транскрипція і трансляція). Очний огляд цих процесів за допомогою конструкторів. Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) як метод штучного копіювання ДНК. Загальні відомості про запліднення. Хромосоми, чим відрізняються одна від одної, процеси спадковості (Школа Start Now)

7. Що таке репродуктологія? Процедура екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Каріотипування. Метод FISH. (Клініка репродуктивної медицини "Вікторія", к. мед. н. Бадюк Вікторія Михайлівна)

8. Нейфізіологія. (Київський Національний університет ім. Т. Шевченка, біологічний факультет, кафедра нейрофізіології, )

 

Старт 29 вересня.

Заняття по пятницам (раз в тиждень) в 17:00-19:00. 

Курс 2 місяці  (в місяць - 4 заняття по 2 години). Питання за телефонами 0674664024, 0674416290.

Вартicть 2-х мiсячного курса  2600 грн. 

Питання за телефонами 0674664024, 0674416290. 

 


Онлайн РЕГИСТРАЦИЯ

ДРУГИЕ ПРОГРАММЫ

Новости школы

22-23-24 сентября стартуем новые программы:

Найди профессию (пятница 17:00-19:00)

Фото (суббота 10:00-12:00)

Актерско-режиссерский тренинг (суббота 12:15-14:15)

Ораторский для ребят 13-16 лет (суббота 16:15-18:15)

Я и окружающие (воскресенье 12:15-14:15)

17 сентября стартовали первые тренинги осеннего семестра:

Общение и лидерство (14:30-16:30)

Ищем свою профессию (14:30-16:30)

Маркетинг, реклама, PR (12:15-14:15), в эту группу еще можно записаться.

Другие тренинги стартуют в продолжение следующих недель, по мере формирования группы. Регистрация активно идет. Подробнее о программах, регистрация здесь.

Фото с Дебатов, Квеста и Летних программ смотрите на ФБ.

 

bigmir