Время выходить на старт!

Медико-біологічний тренінг

МЕДИКО-БIОЛОГIЧНИЙ ТРЕНIНГ для пiдлiткiв 14-16 рокiв

Проводимо його спільно з кафедрами лабораторної діагностики та мікробіології «Києво-Могилянської академії», репродуктивною клінікою «Вікторія». 

Це унікальна можливість для школярів спробувати "на смак" науки про живе - медицину і біологію. Студенти візьмуть участь у наукових експериментах разом із вченими Національного університету «Києво-Могилянська академія», побувають на екскурсіях в медичних центрах і лабораторіях Києва - побачать "зсередини" роботу лікарів, зможуть задати питання провідним вченим та отримати на них відповіді.

Заняття проводяться в невеликих групах, і кожен отримає можливість попрацювати особисто - побачити клітини крові, навчитися їх розрізняти, виростити культуру клітин, виміряти концентрацію глюкози в крові свого колеги та багато іншого.

 

План занять:

1. Вступ: що таке життя, з чого все починається. Що таке клітини і які їхні типи існують. Різновиди рідин організму. Що таке лімфа, кров і міжклітинна рідина. Навіщо живим організмам кров, які функції вона виконує та як пов’язана з імунітетом. (Школа Start Now)

2. Кров і клітини крові, як вони виглядають під мікроскопом. Вимірювання тиску до і після фізичного навантаження, чому він змінюється. Використання тонометра. Студентам буде надана можливість виростити клітини в агаризованому штучному середовищі. Значення рівня глюкози в організмі. Застосування глюкометра. (Кафедра лабораторної діагностики, Національний університет «Києво-Могилянська академія», професор, д. мед. н. Білько Надія Михайлівна, к.б.н. Білько Денис Іванович)

3. Оцінка культури клітин раку молочної залози, інкубованої на попередньому занятті. Вигляд даних клітин під мікроскопом. Студенти власноруч зроблять ці препарати, а також матимуть змогу взяти мазок своєї крові, пофарбувати та проаналізувати його під мікроскопом. (Кафедра лабораторної діагностики, Національний університет «Києво-Могилянська академія», професор, д. мед. н. Білько Надія Михайлівна, к.б.н. Білько Денис Іванович)

4. Будова серця і прилеглих судин. Кровообіг та дихання. Максимальна можливість серця при фізичних навантаженнях і значення рівня глюкози в організмі. Практичне заняття: хірургія серця. (Школа Start Now)

5. Посів мікрофлори ротової порожнини, рук і поверхні мобільного телефону. Робота з агаром у стерильному середовищі. Оцінка нормофлор та патологічних станів різних частин організму людини під мікроскопом. Дискусія щодо правильного застосування засобів особистої гігієни. Практичне заняття в мікробіологічній лабораторії Києво-Могилянської академії (к.б.н. Фуртат Ірина Михайлівна)

6. Молекулярна біологія. Будова ДНК. Гра «Побудуй ДНК». Процеси відтворення ДНК (реплікація, транскрипція і трансляція). Очний огляд цих процесів за допомогою конструкторів. Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) як метод штучного копіювання ДНК. Загальні відомості про запліднення. Хромосоми, чим відрізняються одна від одної, процеси спадковості (Школа Start Now)

7. Що таке репродуктологія? Процедура екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Кароітипування. Метод FISH. (Клініка репродуктивної медицини "Вікторія", к. мед. н. Бадюк Вікторія Михайлівна)

8. Нейфізіологія. Як наш мозг сприймає інформацію? (Київський Національний університет ім. Т. Шевченка, біологічний факультет, кафедра нейрофізіології, к.б.н. Тукаєв Сергій Вікторович)

Тренинг йде під керівництвом молодих біологів Софії Волконович та Ганни Ребрової.

 

Старт нової групи в січні.

Курс 2 місяці  (в місяці 4 заняття по 2 години). 

Вартicть 2-х мiсячного курсу 2600 грн. 

Розклад уточнюється.


Онлайн РЕГИСТРАЦИЯ

ДРУГИЕ ПРОГРАММЫ

Новости школы

26 ноября приглашаем подростков 13-16 лет на новую встречу Бизнес-клуба, мы побываем в Украинской Силиконовой Долине. Регистрация и подробности здесь.

24 ноября стартует программа-интенсив "Учимся учиться с интересом: навыки самоорганизации и успешной учебы". Регистрация и подробности здесь. Вопросы по телефонам 067 4416290, 050 4403983

18 ноября наши преподаватели проведут мастер-классы на выставке SmartKids (ул. Гетьмана, 6)

11:30 - Дизайн. Учимся креативно мыслить
12:30 - Журналистика. Учимся создавать ТВ сюжеты
13:30 - Фото-тренинг. Учимся работать со светом
14:30 - Я и окружающие. Учимся знакомиться
15:30 - Я - бизнесмен. Делаем собственные бизнес-проекты
16:30 - Лаборатория мышления. Навыки концентрации внимания.

 

В сентябре-октябре начались занятия в 20-ти группах. К некоторым группам можно присоединиться в ноябре:

-Актерско-режиссерский тренинг (суббота 12:15-14:15)

-Дизайн (воскресенье 16:45-18:45) 

-Public Speaking (суббота 14:00-16:00)

-Критическое мышление, написание эссе (воскресенье 16:45-18:45)

 Подробнее о программах, регистрация здесь.

 

 

bigmir